Kilpailut

Nimi Pvm Paikkakunta Järjestäjä
Lift Me Cup 5. osakilpailu 29.5.2016 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Ultimate Girevik Cup puolimaraton, stage 2 28.5.2016 Lohja
Kuulasaunan V Salikisat 15.5.2016 Espoo
Tahdonvoiman Timpanin Drive In -salikisat 14.5.2016 Jyväskylä Tahdonvoiman Timpani - TahTi ry
IUKL EM 2016 11.5.2016 Gdynia, Puola
KEV salikisat 7.5.2016 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Ryhdin salikisat 7.5.2016 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
Kuulatuulen toukokisa ja tuomarikoulutus 7.5.2016 Laukaa Suomen Kahvakuula
Kahvakuulaurheilun virtuaaliliiga 30.4.2016 Sipoo Hyvinkään Ryhti
Lift Me Cup 4. osakilpailu 24.4.2016 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Ultimate Girevik Cup & Salikisa 16.4.2016 Kokkola
Kansalliset kilpailut 2.4.2016 Helsinki Lift Me Up
Toimintasali Voimala, salikisat 2.4.2016 Oulu Suomen Kahvakuula
Lift Me Cup 3. osakilpailu 27.3.2016 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Kahvakuulaurheilun salikisa 26.3.2016 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Ultimate Girevik Cup -osakilpailu 19.3.2016 Helsinki
Ryhdin Bolt-kisat 12.3.2016 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
KiurU:n salikisat 12.3.2016 Kiuruvesi Kiuruveden Urheilijat
Ultimate Girevik Cup ja puolimaratonsalikisa 5.3.2016 Laukaa
Lift Me Cup 2. osakilpailu 28.2.2016 Helsinki & Vaasa Lift Me Up
SM-kilpailut 2016 13.2.2016 Tampere
Lift Me Cup 1. osakilpailu 31.1.2016 Helsinki Lift Me Up
OKS salikisat 23.1.2016 Oulu Oulun karateseura
KuulaVarkaus, salikisat 16.1.2016 Varkaus Suomen Kahvakuula
Lift Me Upin Salikisat 9.1.2015 9.1.2016 Helsinki Lift Me Up
Loppiaisnostot Kokkolassa 6.1.2016 Kokkola Suomen Kahvakuula
Lift Me Upin Joulutempaus 19.12.2015 Helsinki Lift Me Up
Lift Me Upin joulutempaus / Vaasa 19.12.2015 Vaasa Lift Me Up
Salikisat KEV Kuusamo 12.12.2015 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Kuulatuulen itsenäisyyspäiväkisa 6.12.2015 Laukaa Suomen Kahvakuula
Ultimate Girevik Cup -finaali 5.12.2015 Sønderborg, Tanska
IUKL MM 2015 25.11.2015 Dublin
Ryhdin pikkujouluetkot 14.11.2015 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
HKS Salikisat 1.11.2015 Haapajärvi Haapajärven Karateseura
Ultimate Girevik Cup Stage 2 & Puolimaratonsalikisa 31.10.2015 Kokkola
Suomen cupin 3. osakilpailu 2015 10.10.2015 Lahti Lahden Gentai ry
Ryhdin 5 v. juhlakisa 3.10.2015 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
Long Cycle SM 2015 19.9.2015 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Cup of Scandinavia 12.9.2015 Gimo, Ruotsi Hyvinkään Ryhti
IKMF MM 2015 12.9.2015 Minsk, Valko-Venäjä
Sotilasurheiluliiton kahvakuulakisat 4.9.2015 Tikkakoski
Venetsialaisnostot & Ultimate Girevik Cup 29.8.2015 Kokkola Suomen Kahvakuula
GS Liedon salikisat 15.8.2015 Turku Girevoy Sport Lieto
Ultimate Girevik Cup – kahvakuulaurheilun puolimaraton 15.8. 15.8.2015 Helsinki
Kuulatuulen iltakisa 7.8.2015 Laukaa Suomen Kahvakuula
Suomen Cupin 2. osakilpailu, Haapajävi+ ULTIMATE GIREVIK CUP puolimaraton 1.8.2015 Haapajärvi Haapajärven Karateseura
IUKL EM 2015 10.7.2015 Varna
5. Konnevesi Long Cycle 4.7.2015 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Veteraanien kahvakuulaurheilun SM-kisat 13.6.2015 Kiuruvesi Kiuruveden Urheilijat
Suomen Cup 2015 1. osakilpailu 23.5.2015 Helsinki

3 of 7