Kilpailut

Nimi Pvm Paikkakunta Järjestäjä
Lift Me Cup 2.osakilpailu 2017 26.3.2017 Helsinki, Tampere Lift Me Up
Kahvakuulapuolimaratonin Ultimate Girevik Cup Stage 1 4.3.2017 Lohja Merjan Sportti
Kahvakuulaurheilun SM 2017 25.2.2017 Haapajärvi Haapajärven Karateseura
Kahvakuulaurheilun salikisat, KonnU 29.1.2017 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Lift Me Cup 1.osakilpailu 2017 29.1.2017 Helsinki/Vaasa/Tampere Lift Me Up
Loppiaisen salikisat, SKK Varkaus 7.1.2017 Varkaus Suomen Kahvakuula
Joulutempaus 18.12.2016 Helsinki ja Vaasa Lift Me Up
BOLT SM-kisat 10.12.2016 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
Kuulatuulen itsenäisyyspäiväkisa 6.12.2016 Laukaa Suomen Kahvakuula
OKS salikisat 3.12.2016 Oulu Oulun karateseura
Kahvakuulamaratonien MM-kisat 2016 1.12.2016 Sønderborg Merjan Sportti
Lift Me Cup 8. osakilpailu 27.11.2016 Helsinki Lift Me Up
WAKSC World Grand Prix Hungary 26.11.2016 Kecskemét, Unkari
Lift Me Cup 7. osakilpailu 30.10.2016 Helsinki Lift Me Up
IUKL MM 2016 27.10.2016 Aktobe Hyvinkään Ryhti
Salikisat Kuusamo 22.10.2016 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Ultimate Girevik Cup stage 3 22.10.2016 Lohja
GS Liedon salikisat & tuomarikoulutus 15.10.2016 Turku Girevoy Sport Lieto
Kahvakuulaurheilun salikisat -- KonnU 1.10.2016 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Lift Me Cup 6. osakilpailu 25.9.2016 Helsinki Lift Me Up
Gentain salikisat 17.9.2016 Lahti Lahden Gentai ry
Gentain kansalliset kilpailut 17.9.2016 Lahti Lahden Gentai ry
Kuulatuulen elokisa 13.8.2016 Laukaa Suomen Kahvakuula
Veteraanien SM-kilpailut 2016 ja kansallinen kisa 30.7.2016 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Ultimate Girevik Cup ja Puolimaratonsalikisa 16.7.2016 Kokkola Lift Me Up
VI Konnevesi Long Cycle 9.7.2016 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Cup of Scandinavia 2016 2.7.2016 Oslo, Norja Hyvinkään Ryhti
Lift Me Cup 5. osakilpailu 29.5.2016 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Ultimate Girevik Cup puolimaraton, stage 2 28.5.2016 Lohja
Kuulasaunan V Salikisat 15.5.2016 Espoo
Tahdonvoiman Timpanin Drive In -salikisat 14.5.2016 Jyväskylä Tahdonvoiman Timpani - TahTi ry
IUKL EM 2016 11.5.2016 Gdynia, Puola
KEV salikisat 7.5.2016 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Ryhdin salikisat 7.5.2016 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
Kuulatuulen toukokisa ja tuomarikoulutus 7.5.2016 Laukaa Suomen Kahvakuula
Kahvakuulaurheilun virtuaaliliiga 30.4.2016 Sipoo Hyvinkään Ryhti
Lift Me Cup 4. osakilpailu 24.4.2016 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Ultimate Girevik Cup & Salikisa 16.4.2016 Kokkola
Kansalliset kilpailut 2.4.2016 Helsinki Lift Me Up
Toimintasali Voimala, salikisat 2.4.2016 Oulu Suomen Kahvakuula
Lift Me Cup 3. osakilpailu 27.3.2016 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Kahvakuulaurheilun salikisa 26.3.2016 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Ultimate Girevik Cup -osakilpailu 19.3.2016 Helsinki
Ryhdin Bolt-kisat 12.3.2016 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
KiurU:n salikisat 12.3.2016 Kiuruvesi Kiuruveden Urheilijat
Ultimate Girevik Cup ja puolimaratonsalikisa 5.3.2016 Laukaa
Lift Me Cup 2. osakilpailu 28.2.2016 Helsinki & Vaasa Lift Me Up
SM-kilpailut 2016 13.2.2016 Tampere
Lift Me Cup 1. osakilpailu 31.1.2016 Helsinki Lift Me Up
OKS salikisat 23.1.2016 Oulu Oulun karateseura

2 of 6